Przeloty Birmingham

TANIE BILETY LOTNICZE DO BIRMINGHAM.
TANIE LOTY POLSKA ANGLIA. SUPER OFERTY. SPRAWDŹ SAM LUB ZADZWOŃ.

infolinia

PROSTA I SZYBKA REZERWACJA BILETÓW POISKA BIRMINGHAM

Jednym z ważniejszych węzłów komunikacyjnych miasta Birmingham jest międzynarodowy port lotniczy, zlokalizowany około 13 km od centrum miasta. Lotnisko to należy do większych obiektów tego typu w Wielkiej Brytanii realizujących rocznie ponad sto tysięcy operacji lotniczych. Z usług tego lotniska korzysta ponad 50 linii lotniczych, oferujących zarówno pasażerskie, jak i czarterowe loty i przeloty pomiędzy ponad stu miejscami na świecie. Dzięki bliskości autostrady M42, dojazd do miasta jest bardzo łatwy i szybki; komunikację wewnętrzna zapewniają taksówki, autobusy lokalne, a także pociąg ze stacji Birmingham International. Główni przewoźnicy oferujący połączenia z i do Birmingham to: KLM, Lufthansa, Air France, Brussels Airlines, Ryanair, Flybe, Aer Lingus, SAS, Easy Jet oraz Swiss.

NAJTAŃSZE LOTY Z POLSKI RYANAIR:

Bilety Ryanair Bydgoszcz Birmingham
Bilety Ryanair Gdańsk – Birmingham
Bilety Ryanair Katowice Birmingham
Bilety Ryanair Kraków Birmingham

anglia-autokary

Dzięki wyżej wymienionym liniom lotniczym, z lotniska Birmingham możliwe jest realizowanie podróży w następujących kierunkach:
Birmingham – Wiedeń,
Birmingham – Dubrownik,
Birmingham – Paryż,
Birmingham – Madryt,
Birmingham – Amsterdam,
Birmingham – Hamburg,
Birmingham – Toronto,
Birmingham – Nowy Jork,
Birmingham – Orlando,
Birmingham – Monastir.

Alternatywą tanich lotów z Polski do Birmingham są tanie przewozy autokarowe z Polski do Anglii. Na naszej stronie mogą Państwo zakupić on line szybko i bezpiecznie bilety autobusowe do Birmingham w super ofercie cenowej.