Połączenia Lotnicze

REZERWACJA TANICH BILETÓW LOTNICZYCH. PROMOCJE I ZNIŻKI.
TANIE PRZELOTY POLSKA ANGLIA. TANIE BILETY DO BIRMINGHAM.

infolinia

REZERWUJ BILETY ON LINE LUB TELEFONICZNIE.

Jeśli potrzebujesz pilnie taniego biletu lotniczego zadzwoń do nas. Nasi konsultanci znajdą dla Ciebie najtańsze połączenie lotnicze w danym kierunku, aktualne promocje i zniżki, a także zarezerwują dla Ciebie tani lot. Tanie loty do Birmingham oraz z Birmingham do Polski i całego świata – zapraszamy!

Przeloty z Birmingham do Krakowa – lot 2 godziny 30 min. – rezerwuj tani lot Birmingham Kraków

Przeloty z Birmingham do Bydgoszcz – lot 2 godz. 20 min.  – rezerwuj tani lot Birmingham Bydgoszcz

Przeloty z Birmingham do Katowic – lot 2 godziny 25 min. – rezerwuj tani lot Birmingham Katowice

Z Polski do Birmingham w Wielkiej Brytanii dotrzeć można najszybciej dzięki połączeniom lotniczym. Bezpośrednią podróż na trasie prawie 1300 km do Birmingham można więc odbyć z: Bydgoszczy, Gdańska, Poznania, Katowic, Krakowa, Rzeszowa oraz Warszawy. Większość z tych tras obsługują tanie linie lotnicze Ryanair i wszystkie one są połączeniami bezpośrednimi, a proponowane trasy między tymi miejscowościami oferują Polskie Linie Lotnicze LOT, we współpracy z liniami Lufthansa, jednakże dokonywane są one z przesiadką w różnych częściach Europy. Ryanair to tanie linie lotnicze, pochodzące z Irlandii, z siedzibą Dublinie. Przyjęta przez firmę polityka niskokosztowa umożliwia oferowanie tanich biletów za niską cenę, przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług. Taka sytuacja jest możliwa dzięki obniżaniu kosztów w inny sposób, aniżeli w jakości.

W ten sposób tanie linie lotnicze Ryanair korzystają zazwyczaj z mniejszych portów lotniczych w danym państwie, ograniczają personel do minimum, zwiększają maksymalnie ilość miejsc w samolocie, a także eliminują świadczenie jakichkolwiek bezpłatnych usług dodatkowych na pokładzie samolotu, podczas lotu. Ponadto za wszelkie niestandardowe usługi świadczone pasażerom linie te również pobierają opłaty, jak np. odprawa online, przewożenie bagażu, nabycie prawa pierwszeństwa wejścia na pokład. Ten przewoźnik świadczy lotnicze usługi transportowe na terenie całej Europy, ze szczególnym uwzględnieniem w siatce miejscowości położone na terenie Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Tanie linie lotnicze Ryanair proponują głównie polskim pasażerom tanie loty i przeloty na następujących trasach z Polski do Birmingham:
Birmingham – Bydgoszcz, realizowane we wtorki, czwartki i w soboty;
Birmingham – Gdańsk, realizowane we wtorki i w soboty;
Birmingham – Katowice, realizowane w poniedziałki, wtorki, piątki i soboty o różnych porach dnia;
Birmingham – Kraków, realizowane po dwa razy dziennie w poniedziałki, środy i piątki;
Birmingham – Rzeszów, realizowane sezonowo w środy, czwartki i w niedziele dwukrotnie.
Polskie Linie Lotnicze LOT to narodowy i największy polski przewoźnik lotniczy, obsługujący ponad pięćdziesiąt tras europejskich, a ponadto wiele tras krajowych oraz transatlantyckich. Długoletnie funkcjonowanie na rynku lotniczym gwarantuje doświadczenie i profesjonalizm w świadczeniu usług transportowych, a wysoka jakość floty sprawia, iż podróżowanie z tymi liniami lotniczymi jest miłe i przyjemnie. Pomimo, iż duża część polskiego rynku lotniczego została przejęta przez tanie linie lotnicze, PLL LOT nadal jest liderem wśród tej grupy przewoźników. Lufthansa z kolei to niemiecki narodowy przewoźnik, którego cechą charakterystyczną jest świadczenie połączeń łączonych z przesiadką na jednym z lotnisk niemieckich.

W ten sam sposób działają utworzone przez te linie tanie linie lotnicze Germanwings, które miały konkurować z nowymi firmami działającymi zgodnie z polityką niskokosztową. Ponadto linie lotnicze Lufthansa, oprócz typowej działalności transportowej, działają w ramach jednej organizacji, świadcząc również inne, pokrewne, a zarazem komplementarne rodzaje usług. I tak, obie powyższe linie współpracują ze sobą oferując pasażerom podróż z Birmingham do polskich portów lotniczych zlokalizowanych w: Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Rzeszowie oraz Warszawie; wszystkie połączenia realizowane są jednak z przesiadką w Monachium, Dusseldorfie, bądź Frankfurcie nad Menem.

Alternatywą podróży samolotem do Birmingham są oczywiście autokary do Birmingham z Polski jak i z Birmingham do Polski. Kupując u nas bilety autokarowe do Birmingham np. Autokar Eurobus Eurolines do Birmingham płacą Państwo cenę za bilet wprost od przewoźnika, bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji.